- Japanese Head Spa
- Stadskanaal
Japanese Head Spa nabij Stadskanaal: het originele ritueel in Veendam
Zoekt u in Stadskanaal een Japanese Head Spa met de gouden waterring? In Veendam, op ongeveer 18 minuten rijden, biedt Medische Haarstudio Nauta als eerste in Noord-Nederland het originele ritueel, in een privékamer en met biologische Oway-producten.
- Gevestigd aan de Molenstreek 7 in Veendam
- Circa 18 minuten rijden vanuit Stadskanaal
- Gratis parkeren voor de deur
- Uitsluitend op afspraak

Het Japanse hoofdhuidritueel, dicht bij Stadskanaal
De Japanese Head Spa is in Japan een vast onderdeel van zelfzorg en sinds kort ook in Nederland een begrip. Wij waren de eerste in Noord-Nederland die het ritueel in zijn oorspronkelijke vorm aanboden en cliënten uit Stadskanaal en omgeving weten de studio in Veendam inmiddels goed te vinden. Vanuit Stadskanaal rijdt u via de N366 of langs het kanaal in ongeveer 18 minuten naar Veendam.
Tijdens de negentig minuten wisselen warme stoom, een grondige reiniging, een diepe massage van hoofdhuid, nek en schouders en het kenmerkende moment met de gouden waterring elkaar af. U ligt in een aparte behandelkamer, niet in een drukke salon. Veel cliënten uit Stadskanaal komen terug omdat de hoofdhuid na afloop merkbaar rustiger is en het haar voller valt.

Wat is een Japanese Head Spa?
De originele Japanese Head Spa komt uit de Japanse wellnessfilosofie, waarin harmonie, gezondheid en innerlijke rust centraal staan. In plaats van alleen symptomen te bestrijden, richt deze behandeling zich op het herstellen van de totale balans van uw hoofdhuid.
Wij combineren warme stoom, rustgevende hoofdhuidmassages, natuurlijke serums en aromatherapie. Daarbij gebruiken wij uitsluitend de biologische producten van Oway, vrij van schadelijke chemicaliën, zodat uw hoofdhuid veilig en mild wordt gevoed. Heeft u ook last van jeuk, schilfers of haaruitval? Lees dan verder bij hoofdhuidproblemen.
Tarieven
- Originele Japanese Head Spa90 min€ 97,50
- Duo Head Spa voor 2 personen90 min€ 190,00
- Knippen in combinatie met de behandeling€ 36,95 extra
Alle prijzen zijn inclusief btw. Betaling direct na de behandeling, per pin of contant.

Vanuit Stadskanaal naar Veendam
Over Stadskanaal en omgeving
Stadskanaal is de grootste plaats van de Kanaalstreek en het centrum van een uitgestrekte gemeente met Musselkanaal, Onstwedde, Mussel, Alteveer en Vledderveen. Ook Nieuw-Buinen en Gasselternijveen aan de Drentse kant van het kanaal zijn op Stadskanaal gericht. Het Refaja Ziekenhuis van Treant staat in Stadskanaal zelf en cliënten die daar worden behandeld, verwijzen wij graag naar onze mogelijkheden voor haarwerk en hoofdhuidzorg. De N366 loopt rechtstreeks van Stadskanaal naar Veendam en brengt u in nog geen twintig minuten bij de studio. Veel cliënten uit de Kanaalstreek komen al jaren naar Veendam omdat een specialist met hbo-opleiding en eigen atelier in de regio zeldzaam is.
Ook voor inwoners van Musselkanaal, Onstwedde, Mussel, Alteveer, Vledderveen en Nieuw-Buinen is Medische Haarstudio Nauta de dichtstbijzijnde specialist voor japanese head spa.
Openingstijden
- Maandag09:30 - 16:30
- Dinsdag14:00 - 21:00
- Woensdag09:00 - 17:30
- Donderdag12:30 - 21:00
- Vrijdag09:00 - 16:00
- ZaterdagGesloten
- ZondagGesloten
Lunchpauze van 12:00 tot 13:00 uur. Dinerpauze van 17:00 tot 18:00 uur.
Wij werken uitsluitend op afspraak, óók voor het afhalen van producten.
Zo komt u er
- Met de auto
Volg de N366 richting Veendam, neem bij Veendam de afslag Centrum en rijd via de Sorghvlietlaan naar de Molenstreek. Ongeveer 18 minuten. De weg langs het Stadskanaal en Wildervank is een rustig alternatief.
- Met het openbaar vervoer
Vanuit Stadskanaal rijdt de bus over de N366 naar het busstation van Veendam, vlak bij het treinstation en de studio. Actuele tijden op 9292.nl.
- Parkeren
Gratis en ruim parkeren voor de deur aan de Molenstreek 7, 9641 HA Veendam. De studio is gelijkvloers en rolstoeltoegankelijk.
Vragen vanuit Stadskanaal
Staat uw vraag er niet bij? Stuur gerust een bericht via WhatsApp, u krijgt snel antwoord.
Is een Japanese Head Spa geschikt bij een gevoelige hoofdhuid?
Ja, juist dan. Wij analyseren uw hoofdhuid eerst met de capiloscoop en passen de producten en de druk van de massage daarop aan. Bij eczeem of psoriasis overleggen we vooraf.
Kunnen we met twee personen tegelijk komen?
Ja, de Duo Head Spa is speciaal bedoeld om samen te komen. Geef bij het boeken aan dat u een duo-behandeling wilt of stuur een WhatsApp-bericht.
Kan ik een Japanese Head Spa cadeau geven?
Zeker. Wij verkopen cadeaubonnen voor de Japanese Head Spa en de Duo Head Spa. Stuur een WhatsApp-bericht, dan regelen we het en kan de ontvanger zelf een datum kiezen.
Japanese Head Spa voor de hele regio
Cliënten komen naar Veendam vanuit heel Groningen, Drenthe en Friesland. Gratis parkeren voor de deur, rolstoeltoegankelijk.
Japanese Head Spa in de buurt van
- Winschoten
- Muntendam
- Hoogezand
- Sappemeer
- Wildervank
- Oude Pekela
- Zuidbroek
- Scheemda
- Groningen
- Assen
- Emmen
- Haren
- Drachten
- Hoogeveen
- Rolde
- Delfzijl
- Appingedam
- Siddeburen
- Heerenveen
- Joure
- Roden
- Norg
- Lauwersoog
