- Hair extensions
- Assen
Hair extensions nabij Assen: Indian Gold in Veendam
Op ongeveer 30 minuten rijden van Assen plaatst Ellen Struijk-Nauta hair extensions van Indian Gold: 100% echt haar, siliconenvrij, met het koude systeem. Voller en langer haar dat niemand ziet.
- Gevestigd aan de Molenstreek 7 in Veendam
- Circa 30 minuten rijden vanuit Assen
- Gratis parkeren voor de deur
- Uitsluitend op afspraak

Hair extensions voor inwoners van Assen
Zoekt u in Assen iemand die hair extensions zorgvuldig plaatst, met oog voor uw eigen haar en hoofdhuid? Bij Medische Haarstudio Nauta in Veendam combineert een hbo-huidtherapeute de kennis van de hoofdhuid met vakkundig geplaatste extensions. Vanuit Assen rijdt u via de N33 in ongeveer een half uur rechtstreeks naar Veendam.
Wij werken uitsluitend met Indian Gold, geplaatst met nano- en macroringen zonder hitte of lijm, in een rustige privéruimte waar u alle tijd krijgt.

Waarom kiezen voor hair extensions van Indian Gold?
Niet alle hair extensions zijn gelijk. Wij werken uitsluitend met de lijn van Indian Gold, wereldwijd geroemd om de kwaliteit en natuurlijke uitstraling. Het haar is afkomstig van één donor per bundel, met de haarschubben in dezelfde richting, zodat het niet klit en soepel valt.
Veel hair extensions ogen onnatuurlijk door een kunstmatige coating van siliconen die na een paar wasbeurten verdwijnt. De extensions van Indian Gold zijn 100% siliconenvrij. Dankzij een unieke, stoomgebaseerde verwerking blijft de natuurlijke structuur van het haar behouden. Het voelt en oogt als uw eigen haar, maar dan voller en stralender. Twijfelt u tussen extensions en een haarwerk? Wij adviseren u graag.
Tarieven
- Aankoop extensionsmaatwerk, offerte op aanvraagop aanvraag
- Herplaatsing90 min€ 101,10
Alle prijzen zijn inclusief btw. Betaling direct na de behandeling, per pin of contant.

Vanuit Assen naar Veendam
Over Assen en omgeving
Assen is de hoofdstad van Drenthe, bekend van het TT Circuit en het Drents Museum, met het Wilhelmina Ziekenhuis als regionaal ziekenhuis. Rolde, Gieten, Vries, Smilde en Beilen liggen in de kring eromheen en zijn voor veel voorzieningen op Assen gericht. De N33 loopt vanaf Assen rechtstreeks naar Veendam langs Gieten en Bareveld. Dat maakt de rit naar onze studio in een half uur gedaan. Voor inwoners van Assen en de Drentse dorpen zijn wij daarmee een goed bereikbaar alternatief voor de drukte van de stad Groningen. Cliënten uit Drenthe komen vooral voor haarwerk met vergoeding en voor hoofdhuidonderzoek met de capiloscoop.
Ook voor inwoners van Rolde, Gieten, Vries, Smilde en Beilen is Medische Haarstudio Nauta de dichtstbijzijnde specialist voor hair extensions.
Openingstijden
- Maandag09:30 - 16:30
- Dinsdag14:00 - 21:00
- Woensdag09:00 - 17:30
- Donderdag12:30 - 21:00
- Vrijdag09:00 - 16:00
- ZaterdagGesloten
- ZondagGesloten
Lunchpauze van 12:00 tot 13:00 uur. Dinerpauze van 17:00 tot 18:00 uur.
Wij werken uitsluitend op afspraak, óók voor het afhalen van producten.
Zo komt u er
- Met de auto
Volg de N33 richting Veendam over Gieten en Bareveld en neem afslag Veendam-Centrum. Via de Sorghvlietlaan rijdt u naar de Molenstreek. Ongeveer 30 minuten zonder afslagen.
- Met het openbaar vervoer
Met het openbaar vervoer reist u het handigst via Groningen: trein naar Groningen en daar over op de trein naar Veendam. De studio zit vlak bij station Veendam. Plan uw reis op 9292.nl. Met de auto bent u een stuk sneller.
- Parkeren
Gratis en ruim parkeren voor de deur aan de Molenstreek 7, 9641 HA Veendam. De studio is gelijkvloers en rolstoeltoegankelijk.
Vragen vanuit Assen
Staat uw vraag er niet bij? Stuur gerust een bericht via WhatsApp, u krijgt snel antwoord.
Wat kosten hair extensions ongeveer?
De prijs hangt af van lengte en hoeveelheid haar. Tijdens het adviesgesprek krijgt u een duidelijke prijsopgave, zonder verplichtingen. Een herplaatsing is aanzienlijk goedkoper dan een nieuwe set.
Hoe ver is de studio vanuit Assen?
Vanuit Assen rijdt u in ongeveer 30 minuten naar Medische Haarstudio Nauta in Veendam. Wij plaatsen extensions van Indian Gold met het koude systeem.
Hoe vaak moet ik terugkomen voor extensions?
Elke acht tot twaalf weken is een herplaatsing nodig omdat uw eigen haar groeit. Vanuit Assen rijdt u via de N33 in ongeveer een half uur rechtstreeks naar Veendam.
Hair extensions voor de hele regio
Cliënten komen naar Veendam vanuit heel Groningen, Drenthe en Friesland. Gratis parkeren voor de deur, rolstoeltoegankelijk.
Hair extensions in de buurt van
- Winschoten
- Muntendam
- Hoogezand
- Sappemeer
- Stadskanaal
- Wildervank
- Oude Pekela
- Zuidbroek
- Scheemda
- Groningen
- Emmen
- Haren
- Drachten
- Hoogeveen
- Rolde
- Delfzijl
- Appingedam
- Siddeburen
- Heerenveen
- Joure
- Roden
- Norg
- Lauwersoog
